24.06.24 Element of love sprzedany!

     Mój wymarzony ogierek Element of love (Element of Crime x Bohemian) znalazł nowy dom. Równie wyjątkowy jak on sam. Do ostatniej chwili nie mogłam uwierzyć, że spełnia się jedno z moich największych pragnień tego sezonu. Życzyłam mu by ktoś dostrzegł w nim tą samą unikalność co ja. Odnalazł potencjał na wielkie rzeczy. Odszukał skrywane moce, ukryte pod sympatycznym charakterem. No i ziściło się! Poznałam wspaniałych ludzi o ogromnych pokładach empatii, wysokiej świadomości względem koni, ambicjach sportowych i hodowlanych oraz cudownych planach na przyszłość wraz z Element of love.

     Z Paulą mogłabym rozmawiać godzinami. Miałam wrażenie, że znamy się nie od dziś, a łączyło nas tak wiele przekonań, że aż ciężko było uwierzyć, że poznałyśmy się godzinę temu w mojej stajni.

     Jestem najszczęśliwszym hodowcą na świecie wiedząc, że mój wymarzony 15 lat temu, gdy zaczynałam hodowlę, źrebak, trafia właśnie w najlepsze ręce pod słońcem. Paula, życzę Wam samych cudownych chwil razem i nieskończonej ilości sukcesów. Na zawsze pozostanę Waszym największym fanem i jestem pewna, że obie będziemy nieziemsko dumne z Element of love. Mam też nadzieję, że kiedyś uda mi się znaleźć też trochę mniejszy „element do kochania” w Twojej hodowli :)

pixel