















Zapraszam do fotogalerii z pierwszego tygodnia życia Bonjour Bijou (Benicio x Diamond Hit). Myślę, że bez wątpienia podzielicie moje zdanie, że to imię bardzo do niej pasuje, a nasza stajnia jest bogatsza o prawdziwy klejnocik.
Nie zdziwi też pewnie nikogo fakt, że bardzo szybko zauroczyła wiele osób. W tym Panią Magdę, która choć początkowo liczyła na ogierka, nie zmieniła zdania o chęci nabycia źrebięcia, po narodzinach klaczki. Obserwowała rodzinę Die Fee od dawna i szukając przyjaciela dla siebie zdecydowała się na rezerwację jej kolejnego potomka, już w trakcie ciąży klaczy. Myślę, że Bijou idealnie spełni wszystkie oczekiwania Pani Magdy i wzorem innych koni z tej rodziny, odda jej całe swoje serducho. Przeogromnie gratuluję Pani Magdzie wspaniałej decyzji i wejścia w posiadanie prawdziwego klejnotu! Taki koń jak Bijou to skarb, a mi dużo łatwiej będzie się z nią rozstać wiedząc, że trafi we wspaniałe, kochające i świadome ręce.