5.06.24 Fotogaleria z miesięcznym Element of love

     Element of love (Element of Crime x Bohemian) to nasz diament sezonu! Jest absolutnie wyjątkowy pod każdym względem. Już od pierwszej chwili gdy go zobaczyłam, wiedziałam, że mam do czynienia ze źrebięciem, na które czeka każdy hodowca. Jest jak koń z moich marzeń. A w dodatku z każdym dniem życia zaczyna przerastać wręcz moje najśmielsze oczekiwania.

     Jego solidna budowa, o bardzo dobrych fundamentach wskazuje, że będzie sporym kawałem konia w przyszłości. Rusza się nieprzeciętnie. Jest bardzo dynamiczny i silny, z ogromną mocą w zadzie. Z charakteru jest żywym srebrem z totalnym zaufaniem, ale i szacunkiem do człowieka. Do tego gdy już nam się wydaje, że pokazał wszystko na co go stać, to z kolejnym krokiem znów udowadnia, że jest gotowym by dać z siebie jeszcze więcej. Mam wrażenie, że jest typem showmana, który doskonale zdaje sobie sprawę, że mimo tylko miesiąca życia, już jest Gwiazdą naszej stajni.

     Teraz czas pokazać go światu i zaprezentować na najbliższych wystawach. A jeśli macie ochotę na przedsmak tych wydarzeń, to zapraszam do dzisiejszej fotogalerii z nim oraz do zobaczenia jego nagrań w ruchu, które dodaję do jego zakładki sprzedażowej. Tak, dobrze czytacie! Ten absolutnie wyjątkowy ogierek jest na sprzedaż, a jego potencjał tylko czeka na odpowiednie ręce, które wskażą mu kierunek na największe czworoboki! Już zazdroszczę jego przyszłym właścicielom!

pixel