31.01.24 Wyjazd do Radzionkowa

     Cały miniony weekend spędziliśmy w Radzionkowie. Program był aktywnie wypełniony po brzegi. Na początek wysłuchaliśmy bardzo ciekawych prelekcji podczas Konferencji Hodowlanej, która jako unikat na skalę Polski, zawsze dowozi super przydatną wiedzę i inspiruje. Sama również miałam przyjemność stanąć po drugiej stronie mikrofonu i opowiedzieć trochę o początkach, celach czy strategii mojej hodowli. Cieszę się, że moje wystąpienie spotkało się z tak dobrym odbiorem i dodało odwag tylu z Was, by podzielić się też swoimi spostrzeżeniami, problemami czy pytaniami w kuluarach. Bardzo miło było mi porozmawiać z licznymi obserwatorami mojej hodowli i usłyszeć tyle komplementów, za które bardzo Wam dziękuję. To cudownie motywujące!

     Z naszej strony z kolei, ogromnymi wyrazami uznania, chcielibyśmy obdarzyć Cichoń Dressage za możliwość wzięcia udziału w pokazie ogierów. Fajnie było zobaczyć aktywnych reproduktorów, którzy wyraźnie poprawili swoją pracę pod siodłem, co zapewne jest nie lada wyczynem. Młode gwiazdy też zdecydowanie przykuwały uwagę i pozostawiały pewność, że stacja ogierów Cichoń idzie w dobrym kierunku, zdecydowanie dominując na rynku i wprowadzając polską hodowlę na wyższy poziom. Gratulacje!

     No i na koniec nasza wisienka na torcie, w postaci wzięcia udziału wraz z Bonjour Cherie, w Czempionacie Koni. Ale o tym następnym razem. Jeśli jednak jesteście ciekawi jak nam poszło albo chcecie po prostu obejrzeć relację z naszego wyjazdu, pokazu ogierów, zaplecza stajni Radzionkowa czy Czempionatu, to zapraszam Was do dziś dodanego do "Kulis hodowli" filmu. Koniecznie dajcie znać czy taka forma relacji Wam się podoba i co podobało Wam się najbardzej z naszego wyjazdu?!

pixel