29.05.24 Fotogaleria z miesięcznym Quintillion Jak Malowany

     Quintillion (Quaterback x Diamond Hit) skończył miesiąc. Wygląda jakby miał drugie tyle. Mimo karmienia z butelki przez pierwsze dwie doby, jest okazem zdrowia. W każdej minucie emanuje energią i pozytywnym nastawieniem do świata. Uwielbia ludzi i prowokuje stadko rówieśników do niekończących się zabaw. Pomysły na organizację czasu koniom i ludziom wydają się u niego nie mieć końca.

     Czas było więc zadać mu zadanie, w postaci równej prezentacji przy matce, biegnącej w ręce. Jakież było nasze zdziwienie gdy okazało się, że w kłusie najwolniejszy jest prezenter. Quintillion nie miał ani grama problemu by nadawać szalone tempo, wyciągając każdy krok z całą mocą. Nie mogłam się napatrzeć, bo nie jest to często spotykane, by źrebię w jego wieku było tak zrównoważone w ruchu. Nagrania trwały więc 2 minuty, a film z nich możecie zobaczyć w jego zakładce. Nie mogłam się też oprzeć by cykać mu zdjęcia bez końca. Umieszczam je w fotogalerii.

     Jak dla mnie źrebię to jest wyśmienitym kandydatem na reproduktora czy sportowca wysokiego ujeżdżenia, a do tego pretendentem do bycia wspaniałym przyjacielem dla człowieka. Jestem dumna, że udało mi się wychodować konia takiej klasy i jest dokładnie taki, jakiego sobie wymarzyłam.

pixel