17.11.23 Nowa klacz hodowlana Isis - NA SPRZEDAŻ !

     Choć nie była totalnie planowana to jednak jest! Wraz z Cichoń Dressage nie mogliśmy się jej oprzeć. Nowa klacz hodowlana Isis reprezentuje sobą doskonałe geny gwiazd KWPN. Jej ojcem jest Johnson, odnoszący niebywałe sukcesy pod Hans Peter Minderhoud. Medale Mistrzostw Europy, podium WEG, czołówka Olimpiady w Rio, to tylko niektóre z jego licznych osiągnięć w GP. Do tego jest ojcem szeregu wyśmienitych koni startujących na poziomie międzynarodowym, co czyni z niego doskonałego reproduktora. Nic więc dziwnego, że nasza Isis zachwyca przede wszystkim absolutnie nieprzeciętnym ruchem i predyspozycjami do ujeżdżenia. Bowiem w połączeniu Johnsona z wybitną klaczą jaką jest Terline pref. nie mogło stać się inaczej. Klacz ta dała aż 3 konie startujące w dresażowym GP. Ale to nie wszystko, gdyż w dodatku jeden z jej synów to WKKWista klasy CCI3*, a kolejny to skoczek poziomu 150cm. To jest wręcz niebywałe, a z pewnością niecodzienne!

     Z kolei sama Isis to matka już 4 źrebiąt o bardzo dobrej prezencji i równie dobrym ruchu. Sprzedane na aukcjach z sukcesami, dorastają by powielać sukcesy swoich przodków.

     Isis trafiła do nas już po sezonie hodowlanym. Nie została więc zaźrebiona. Już nie możemy się doczekać by w przyszłym roku, jak najwcześniej w sezonie, tak się stało. Jednak w związku z faktem, że planów na nią nie było, a nasza stajnia pęka w szwach to do czasu zaźrebienia oferujemy Isis na sprzedaż. Polecamy ją najbardziej wymagającym hodowcom, bo to tak ogromna jakość i gigantyczne możliwości, że sami nie będziemy naciskać by zmieniła ręce nie dając nam pocieszyć się sukcesami jej potomstwa naszej hodowli.

     Po więcej informacji zapraszamy do jej nowej zakładki z filmem i zdjęciami oraz fotogalerii z pierwszego wyjścia na plac.

pixel